Přepravní systémy

Sklápěcí návěs KIP

Sklápěcí návěs KIP ADR

Návěs typu EUT

Sklápěcí návěs

Údržba

Jednou z hlavních priorit naší společnosti je dbát na vnitřní i vnější čistotu přepravních souprav. Naši jistotu v tomto tvrzení zajišťuje poloautomatická myčka cisteren, jejichž služby jsou nám k dispozici přímo v areálu firmy.

Poloautomatická myčka cisteren je vybavena vysokotlakým čistícím agregátem s čistícími hlavicemi a rotační tryskou na pracovní tlak vodního paprsku 100 – 150 barů. Dokonalého vysušení prostoru cisterny je dosaženo přívodem horkého vzduchu přes ventilátor z teplovzdušné jednotky.

Pro vnější mytí vozidel je možnost využití vysokotlakého čistícího agregátu Kärcher s přívodem teplé i studené vody.

Díky těmto službám nabízíme svým zákazníkům opravdovou záruku čistoty při využívání našich přepravních systémů.

Pro zajištění vysokého standardu technického stavu našich vozidel slouží opravárenské dílny, které jsou součástí naší společnosti. V prostorách naší firmy se tak nachází zázemí pro řešení okamžitých oprav, zajištění pravidelných servisních prohlídek, které vedou k zajištění patřičné funkčnosti vozidel. O tento kompletní servis se starají profesionálně zaškolení zaměstnanci naší společnosti.

Součástí technického zázemí našich opravárenských dílen je i kvalitně vybavený pneuservis. Díky tomuto vybavení můžeme okamžitě řešit situace spojené s touto problematikou.

Naše společnost si tedy může dovolit říct, že dává svým vozidlům opravdu 100% servis.